Woobiboo wie jak połączyć zabawę z nauką samodzielności.

Dobra zabawa, czy nie na tym polega dzieciństwo? A jakby tak dobrą zabawę połączyć z przyjemną nauką samodzielności, logicznego myślenia i ogólnym rozwojem malucha? Frajda w parze z edukacją. Łączenie przyjemnego z pożytecznym. Szczęście dziecka i satysfakcja rodzica. Dokładnie to jest ideą Woobiboo, który pojawi się jako wystawca na Kids Trade Show.

O Woobiboo

Woobiboo jest pracownią drewnianych zabawek, powstałą z myślą o najmłodszych odkrywcach świata. Tworzy jedyne w swoim rodzaju tablice edukacyjne, które skupiają uwagę dziecka na długo, jednocześnie bawiąc i rozwijając jego zmysły.

Edukacja i rozwój

Produkty Woobiboo są połączeniem edukacji z zabawą. Jako rodzic doskonale wiesz, jak ważny jest dla dziecka odpowiedni rozwój w najmłodszych latach. Dzięki zabawkom Woobiboo Twoje dziecko ćwiczy zdolności manualne, koordynację ręka-oko oraz rozwija się psychomotorycznie.

Inwestycja w przyszłość dziecka

Badania wskazują, że dzieci zachęcone do rozwoju i edukacji zabawą, w kolejnych latach swojego życia podchodzą do nauki z radością. Warto, by radość i szczęście wypełniały życie każdego człowieka. Dzięki produktom Woobiboo pozytywne doświadczenie połączenia edukacji i zabawy pozostanie w świadomości dziecka na wiele lat.

Ekologia i bezpieczeństwo

Zabawki wykonane są z materiałów bezpiecznych dla dzieci. Do malowania drewnianych elementów używamy wyłącznie farb ekologicznych spełniających normy bezpieczeństwa zabawek.

MONTESSORI

„Dziecko chłonie swoje otoczenie: rzeczy, które widzi nie zostają tylko zapamiętane, stają się częścią jego duszy. Cały świat, który go otacza, wszystko to co w nim widzi czy słyszy, staje się jego częścią.” Maria Montessori

Zgodnie z metodą Montessori Woobiboo produkuje zabawki zachęcające do kreatywnego myślenia oraz ćwiczenia motoryki małych rączek. Wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku w naszych produktach, czyni je bardziej atrakcyjne niż typowe dziecięce zabawki, a jednocześnie uczy samodzielności i logicznego myślenia. Estetyka, a także przemyślane kolory i faktury kształtują zmysły pociech.

DESIGN

Drewniane elementy, prostota i minimalizm, przyjemne pastelowe kolory, przemyślane kształty i wielkości – to wszystko sprawia, że zabawki Woobiboo nie tylko kształcą i bawią, ale również cieszą oko i idealnie nadają się na prezent.

JAKOŚĆ

Produkty Woobiboo tworzone są ręcznie, z ogromną dbałością o detale tak, aby każdy klient czuł się wyjątkowy. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Twojej pociechy, do produkcji zabawek wykorzystywane są  materiały wysokiej jakości oraz ekologiczne farby przyjazne dzieciom.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej marki oraz stoiska podczas Kids Trade Show.

   

.........
Kids Trade Show
17 października 2019 r.
PGE Narodowy

Zobacz również

Dołącz do SmartBee Club podczas Kids Trade Show

SmartBee Club to program dla wspaniałych dziecięcych umysłów, które staną się twórcami jutra. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że będziemy…

MJUKINUUKI pasja i miłość do dzieci

Kochamy to, co robimy, dlatego nigdy nie jesteśmy w pracy" MJUKINUUKI to pasja i miłość do dzieci ….bo z myślą…

Lunch Munch na Kids Trade Show-Best Business Meeting

"Jesteśmy polską marką. Projektujemy z myślą o najmłodszych i ich opiekunach. Powstaliśmy z połączenia pasji do tworzenia zdrowych posiłków i…
Newsletter

Bądź na bieżąco