Świat UV

Kategoria: Sklep e-commerce Roku

Firma: Świat UV

 

Jesteśmy rodzicami trójki wspaniałych maluchów, bardzo poukładanego 12 latka, niesamowicie rezolutnej 4 latki i przesłodkiej 3 letniej księżniczki.

Nasza świadomość na temat szkodliwości działania promieni słonecznych, przypadkowo była trochę większa niż większości podobnych nam rodziców, dlatego od wielu lat ubieramy nasze pociechy w kostiumy kąpielowe chroniące przed szkodliwym UV. Ale co roku borykaliśmy się z tym samym problemem: gdzie kupić naprawdę sprawdzone ubranka, najlepszych światowych marek, gdzie znaleźć sklep gdzie będziemy mięli naprawdę duży wybór? Postanowiliśmy rozwiązać ten problem raz na zawsze, definitywnie i dlatego….

Witamy w ŚWIECIE UV w sklepie, w którym kupisz najlepszą na światowym rynku odzież i akcesoria chroniące przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Na naszej stronie znajdziesz ubrania importowane przez nas z Australii i Nowej Zelandii. Proponujemy tylko najlepsze i sprawdzone marki, Snapper Rock,  Sun Emporium oraz Platypus.

Oprócz sprzedaży od lat zajmujemy się uświadamianiem rodziców w temacie szkodliwości promieniowania słonecznego. Nasz sklep to nie tylko miejsce handlu, to również misja. Postawiliśmy tylko na najlepszych producentów z krajów o niesamowitej wiedzy i świadomości w interesującym nas temacie. Każde ubranko w naszym sklepie jest certyfikowane i posiada oznaczenie UPF50+. Chcieliśmy również aby oprócz praktycznego wymiaru, nasz oferta była inna niż wszystkie inne, dlatego postawiliśmy na niesamowite wzornictwo australijskich marek, pełne wakacyjnych motywów i kolorów.

Strona www https://swiat-uv.pl/

Zobacz również

Dowiedź się co zyskujesz zostając WYSTAWCĄ na KIDS TRADE SHOW!

Poznaj korzyści, jakie płyną z udziału w najbardziej inspirującym biznesowym spotkaniu przedsiębiorców i czołowych przedstawicieli firm wszystkich sektorów branży dziecięcej…

Czy obecna sytuacja to paradoksalnie szansa dla polskiej branży dziecięcej?

Ostatnie tygodnie nie należą do najłatwiejszych dla żadnej branży. Rozprzestrzeniająca się epidemia ma ogromny wpływ nie tylko na sferę zdrowotną,…

II EDYCJA KIDS TRADE SHOW JUŻ 29 WRZEŚNIA!

II EDYCJA KIDS TRADE SHOW JUŻ 29 WRZEŚNIA! SPRZEDAŻ BILETÓW RUSZYŁA! Dla każdego kto był osobiście bądź jedynie słyszał, wie,…
Newsletter

Bądź na bieżąco