Świat UV

Kategoria: Sklep e-commerce Roku

Firma: Świat UV

 

Jesteśmy rodzicami trójki wspaniałych maluchów, bardzo poukładanego 12 latka, niesamowicie rezolutnej 4 latki i przesłodkiej 3 letniej księżniczki.

Nasza świadomość na temat szkodliwości działania promieni słonecznych, przypadkowo była trochę większa niż większości podobnych nam rodziców, dlatego od wielu lat ubieramy nasze pociechy w kostiumy kąpielowe chroniące przed szkodliwym UV. Ale co roku borykaliśmy się z tym samym problemem: gdzie kupić naprawdę sprawdzone ubranka, najlepszych światowych marek, gdzie znaleźć sklep gdzie będziemy mięli naprawdę duży wybór? Postanowiliśmy rozwiązać ten problem raz na zawsze, definitywnie i dlatego….

Witamy w ŚWIECIE UV w sklepie, w którym kupisz najlepszą na światowym rynku odzież i akcesoria chroniące przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Na naszej stronie znajdziesz ubrania importowane przez nas z Australii i Nowej Zelandii. Proponujemy tylko najlepsze i sprawdzone marki, Snapper Rock,  Sun Emporium oraz Platypus.

Oprócz sprzedaży od lat zajmujemy się uświadamianiem rodziców w temacie szkodliwości promieniowania słonecznego. Nasz sklep to nie tylko miejsce handlu, to również misja. Postawiliśmy tylko na najlepszych producentów z krajów o niesamowitej wiedzy i świadomości w interesującym nas temacie. Każde ubranko w naszym sklepie jest certyfikowane i posiada oznaczenie UPF50+. Chcieliśmy również aby oprócz praktycznego wymiaru, nasz oferta była inna niż wszystkie inne, dlatego postawiliśmy na niesamowite wzornictwo australijskich marek, pełne wakacyjnych motywów i kolorów.

Strona www https://swiat-uv.pl/

Zobacz również

Jak dotrzeć na targi? Najważniejsze informacje organizacyjne

Poniżej znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne na temat Kids Trade Show. Termin: 17 października 2019 (wtorek) Godziny: 10:00 – 18:00 Miejsce:…

Ruszyło głosowanie KID'S AWARDS!

Ruszyło głosowanie! 😃 Wybierz zwycięzców w kategoriach: - Akcesoria / Tekstylia Roku - Art. szkolne / kreatywne Roku - Sklep e-commerce…

Dostawka Easy X Rider

Kategoria:  Akcesoria / tekstylia Roku Firma: Omade Krzysztof Montwiłł Marka / produkt: Dostawka Easy X Rider Oficjalny dystrybutor: uniwersalnych dostawek…
Newsletter

Bądź na bieżąco