Strigo wystawcą na Kids Trade Show

Strigo to marka wychodząca naprzeciw oczekiwaniom związanym z kreatywnymi, nowoczesnymi produktami dla dzieci i młodzieży. Działa opierając się o najnowsze, światowe trendy i oczekiwania oraz pragnienia młodych konsumentów. Bada rynek, by trafić dokładnie w ich potrzeby i gusta, a także obecną modę. Dlatego tym bardziej miło nam ogłosić, że marka Strigo pojawi się jako wystawca na Kids Trade Show.

"Nasze produkty mają pobudzić wyobraźnię i rozwijać zdolności manualne. Mają być funkcjonalne, trwałe i stylowe!
Dla zabawek Strigo nie ma jednego, właściwego zastosowania - chcemy, by były tym, czym akurat dzieci potrzebują by były. To jest właśnie kreatywność!"

Marka Strigo produkty szkolne  tworzy ze szczególną dbałością o jakość, by spełniały swoje przeznaczenie, a ich piękne wzory i kolory umilały czas nauki. Plecaki dostępne są w pięciu starannie zaprojektowanych kolekcjach, które idealnie odzwierciedlają ich charakter: Nature, Fruits, Comic, Abstract oraz Basic i w czterech wielkościach, dzięki czemu idealnie dopasują się do wzrostu, postury, a także oczekiwań użytkownika. To nasze najnowsze propozycje, idealnie odzwierciedlające aktualne trendy.

"Możecie mieć pewność, że wszystkie nasze produkty są bezpieczne, gruntownie sprawdzone i przetestowane. Spełniają surowe normy bezpieczeństwa obowiązujące w Unii Europejskiej i są wykonane z najlepszych materiałów. mówi przedstawiciel marki.

Dowiedz się więcej o marce i jej produktach na oficjalnej stronie internetowej. Koniecznie odwiedź stoisko Strigo na targach.

.......
Kids Trade Show
17 października 2019 r.
PGE Narodowy

 

 

 

Zobacz również

Dowiedź się co zyskujesz zostając WYSTAWCĄ na KIDS TRADE SHOW!

Poznaj korzyści, jakie płyną z udziału w najbardziej inspirującym biznesowym spotkaniu przedsiębiorców i czołowych przedstawicieli firm wszystkich sektorów branży dziecięcej…

Czy obecna sytuacja to paradoksalnie szansa dla polskiej branży dziecięcej?

Ostatnie tygodnie nie należą do najłatwiejszych dla żadnej branży. Rozprzestrzeniająca się epidemia ma ogromny wpływ nie tylko na sferę zdrowotną,…

II EDYCJA KIDS TRADE SHOW JUŻ 29 WRZEŚNIA!

II EDYCJA KIDS TRADE SHOW JUŻ 29 WRZEŚNIA! SPRZEDAŻ BILETÓW RUSZYŁA! Dla każdego kto był osobiście bądź jedynie słyszał, wie,…
Newsletter

Bądź na bieżąco