Strigo wystawcą na Kids Trade Show

Strigo to marka wychodząca naprzeciw oczekiwaniom związanym z kreatywnymi, nowoczesnymi produktami dla dzieci i młodzieży. Działa opierając się o najnowsze, światowe trendy i oczekiwania oraz pragnienia młodych konsumentów. Bada rynek, by trafić dokładnie w ich potrzeby i gusta, a także obecną modę. Dlatego tym bardziej miło nam ogłosić, że marka Strigo pojawi się jako wystawca na Kids Trade Show.

"Nasze produkty mają pobudzić wyobraźnię i rozwijać zdolności manualne. Mają być funkcjonalne, trwałe i stylowe!
Dla zabawek Strigo nie ma jednego, właściwego zastosowania - chcemy, by były tym, czym akurat dzieci potrzebują by były. To jest właśnie kreatywność!"

Marka Strigo produkty szkolne  tworzy ze szczególną dbałością o jakość, by spełniały swoje przeznaczenie, a ich piękne wzory i kolory umilały czas nauki. Plecaki dostępne są w pięciu starannie zaprojektowanych kolekcjach, które idealnie odzwierciedlają ich charakter: Nature, Fruits, Comic, Abstract oraz Basic i w czterech wielkościach, dzięki czemu idealnie dopasują się do wzrostu, postury, a także oczekiwań użytkownika. To nasze najnowsze propozycje, idealnie odzwierciedlające aktualne trendy.

"Możecie mieć pewność, że wszystkie nasze produkty są bezpieczne, gruntownie sprawdzone i przetestowane. Spełniają surowe normy bezpieczeństwa obowiązujące w Unii Europejskiej i są wykonane z najlepszych materiałów. mówi przedstawiciel marki.

Dowiedz się więcej o marce i jej produktach na oficjalnej stronie internetowej. Koniecznie odwiedź stoisko Strigo na targach.

.......
Kids Trade Show
17 października 2019 r.
PGE Narodowy

 

 

 

Zobacz również

Content marketing w branży dziecięcej

Branża dziecięca to konkurencyjny, ale i niezwykle atrakcyjny sektor, w którym jak w żadnej innej branży tak łatwo nie gra…

Bezpiecznie spędzaj czas w domu i pomagaj dzieciom z Komitetem Ochrony Praw Dziecka!

Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i…

#działamyrazem Bon Bon Kids

Wspieramy polskie marki! W ramach akcji #wpieramy #zostańwdomu #działajonline przedstawiamy markę Bon Bon Kids stworzoną z miłości do dzieci. W…
Newsletter

Bądź na bieżąco