Strefa networkingu na targach!

Targi to jedna z najlepszych form nawiązania kontaktów! Teraz dzięki Kids Trade Show i moderowanej Strefie networkingu nawiążesz jeszcze więcej cennych znajomości. „Networking to danie szansy przypadkowi.” Jak to wygląda?

Wyobraź sobie, że odbierasz identyfikator z recepcji, odwracasz się, dostajesz torbę powitalną i w tym momencie podchodzi do Ciebie uśmiechnięty mężczyzna i wita Cię na targach. Pyta czego oczekujesz od wydarzenia, co i kto Cię interesuje. Odpowiadasz i po chwili zostaniesz przedstawiony osobie, której szukasz.

Chcesz dotrzeć do nowego kontrahenta, inwestora? Szukasz osoby zajmującej się konkretnym obszarem branży dziecięcej? Interesuje Cię przedstawiciel danego regionu?
Profesjonalni networkerzy pomogą Ci nawiązać pierwszy kontakt i przedstawią Cię odpowiedniej osobie. To najprostszy sposób na nawiązanie wartościowych relacji.

Nasi networkerzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Zawsze zjawiają się na wydarzeniu kwadrans przed oficjalną rejestracją Gości. Od pierwszych chwil witają Gości i łączą ich w mniejsze grupki osób, aby te wymieniały się swoim doświadczeniem, umiejętnościami. Taktownie pomagają nawiązać rozmowy, przedstawiają sobie uczestników od momentu rejestracji do rozpoczęcia konferencji.

Jesteś wystawcą- nie musisz czekać aż ktoś zainteresuje się Twoim stoiskiem, zadbamy o to aby osoby z Twojej grupy docelowej nie pominęły Twojego stoiska.
Jesteś zwiedzającym- pomożemy Ci znaleźć to czego szukasz i zaoszczędzimy Twój czas.

Nawiązanie relacji nigdy nie było łatwiejsze!

.................................
Kids Trade Show
17 października 2019 r.
PGE Narodowy

Zobacz również

Zgłoś swój udział w konkursie Kids Awards

Jesteś przedsiębiorcą z branży dziecięcej lub papierniczo-wydawniczej? Chcesz dotrzeć do nowych klientów oraz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki?  Zgłoś swój udział…

Skuteczna reklama internetowa w branży dziecięcej

Branża dziecięca jest bardzo skomplikowana pod kątem generowania sprzedaży. Wiele uniwersalnych wzorców pasujących do innych branż, nie ma prawa bytu…

Prezes LiveKid Jakub Pawelski o początkach marki i jej rozwoju

Czym jest LiveKid? To cały system zarządzania placówką w jednej, prostej aplikacji. Dzięki niej zaoszczędzisz swój czas, a co za…
Newsletter

Bądź na bieżąco