Targi Kids Trade Show
Strefa Networkingowa
Strefa Networkingowa

„Networking to danie szansy przypadkowi.”

Jak to wygląda?

Wyobraź sobie, że odbierasz identyfikator z recepcji, odwracasz się, dostajesz torbę powitalną i w tym momencie podchodzi do Ciebie uśmiechnięty mężczyzna i wita Cię na targach. Pyta czego oczekujesz od wydarzenia, co i kto Cię interesuje. Odpowiadasz i po chwili zostaniesz przedstawiony osobie, której szukasz.

Chcesz dotrzeć do nowego kontrahenta, inwestora? Szukasz osoby zajmującej się konkretnym obszarem branży dziecięcej? Interesuje Cię przedstawiciel danego regionu?
Profesjonalni networkerzy pomogą Ci nawiązać pierwszy kontakt i przedstawią Cię odpowiedniej osobie. To najprostszy sposób na nawiązanie wartościowych relacji.

Nasi networkerzy są ekspertami w swojej dziedzinie. Zawsze zjawiają się na wydarzeniu kwadrans przed oficjalną rejestracją Gości. Od pierwszych chwil witają Gości i łączą ich w mniejsze grupki osób, aby te wymieniały się swoim doświadczeniem, umiejętnościami. Taktownie pomagają nawiązać rozmowy, przedstawiają sobie uczestników od momentu rejestracji do rozpoczęcia konferencji.

Jesteś wystawcą- nie musisz czekać aż ktoś zainteresuje się Twoim stoiskiem, zadbamy o to aby osoby z Twojej grupy docelowej nie pominęły Twojego stoiska.
Jesteś zwiedzającym- pomożemy Ci znaleźć to czego szukasz i zaoszczędzimy Twój czas.

Nawiązanie relacji nigdy nie było łatwiejsze!

Newsletter

Bądź na bieżąco