Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie - jak robić to skutecznie?

Kids Trade Show - Best business meeting to idealna przestrzeń dla biznesu ale także dla zdobycia WIEDZY. Zapraszamy na Kids Trade Conference gdzie poruszymy najważniejsze kwestie prowadzenia biznesu w branży dziecięcej: strategie sprzedaży, efektywny marketing czy e-commerce.

Prelegentem na naszej konferencji będzie m.in: Krzysztof Pakulec - konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży i obsługi klienta. Współwłaściciel firmy Fit Management & Business. Przez kilka lat pracował jako wykładowca Instytutu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Prowadził szkolenia z zakresu treningów personalnych w międzynarodowej szkole Life Fitness Academy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Autor i współautor publikacji, które można znaleźć w czasopismach branżowych takich jak Fitness Biznes, Life Fitness News czy Body Life. Prelegent podczas wielu branżowych wydarzeń.

Swoje doświadczenie i wiedzę przełoży na branżę dziecięcą, występując w prelekcji zatytułowanej "Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie - jak robić to skutecznie?"

"Poszukujesz rozwiązań i skutecznych narzędzi, by poprawić wskaźniki sprzedaży w Twoim sklepie? Moje metody są sprawdzone, wdrożone w wielu firmach, odnoszących dzisiaj zadowalające wyniki. Jeśli chcesz wdrożyć je w swoim sklepie, zapraszam na prelekcję!"- zachęca Krzysztof Pakulec.

 

My również zapraszamy do udziału w wykładzie oraz w konferencji organizowanej w ramach targów Kids Trade Show, które odbędą się 17 października w Galerii PGE Narodowy. Zapoznaj się z agendą konferencji dostępną tutaj. Aby wziąć udział w konferencji zarejestruj się na wydarzenie.

.........
Kids Trade Show
17 października 2019 r.
PGE Narodowy

 

Zobacz również

Content marketing w branży dziecięcej

Branża dziecięca to konkurencyjny, ale i niezwykle atrakcyjny sektor, w którym jak w żadnej innej branży tak łatwo nie gra…

Bezpiecznie spędzaj czas w domu i pomagaj dzieciom z Komitetem Ochrony Praw Dziecka!

Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i…

#działamyrazem Bon Bon Kids

Wspieramy polskie marki! W ramach akcji #wpieramy #zostańwdomu #działajonline przedstawiamy markę Bon Bon Kids stworzoną z miłości do dzieci. W…
Newsletter

Bądź na bieżąco