Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie - jak robić to skutecznie?

Kids Trade Show - Best business meeting to idealna przestrzeń dla biznesu ale także dla zdobycia WIEDZY. Zapraszamy na Kids Trade Conference gdzie poruszymy najważniejsze kwestie prowadzenia biznesu w branży dziecięcej: strategie sprzedaży, efektywny marketing czy e-commerce.

Prelegentem na naszej konferencji będzie m.in: Krzysztof Pakulec - konsultant branży fitness, szkoleniowiec z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży i obsługi klienta. Współwłaściciel firmy Fit Management & Business. Przez kilka lat pracował jako wykładowca Instytutu Kultury Fizycznej w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. Prowadził szkolenia z zakresu treningów personalnych w międzynarodowej szkole Life Fitness Academy. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Turystyka i Rekreacja. Autor i współautor publikacji, które można znaleźć w czasopismach branżowych takich jak Fitness Biznes, Life Fitness News czy Body Life. Prelegent podczas wielu branżowych wydarzeń.

Swoje doświadczenie i wiedzę przełoży na branżę dziecięcą, występując w prelekcji zatytułowanej "Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie - jak robić to skutecznie?"

"Poszukujesz rozwiązań i skutecznych narzędzi, by poprawić wskaźniki sprzedaży w Twoim sklepie? Moje metody są sprawdzone, wdrożone w wielu firmach, odnoszących dzisiaj zadowalające wyniki. Jeśli chcesz wdrożyć je w swoim sklepie, zapraszam na prelekcję!"- zachęca Krzysztof Pakulec.

 

My również zapraszamy do udziału w wykładzie oraz w konferencji organizowanej w ramach targów Kids Trade Show, które odbędą się 17 października w Galerii PGE Narodowy. Zapoznaj się z agendą konferencji dostępną tutaj. Aby wziąć udział w konferencji zarejestruj się na wydarzenie.

.........
Kids Trade Show
17 października 2019 r.
PGE Narodowy

 

Zobacz również

Dowiedź się co zyskujesz zostając WYSTAWCĄ na KIDS TRADE SHOW!

Poznaj korzyści, jakie płyną z udziału w najbardziej inspirującym biznesowym spotkaniu przedsiębiorców i czołowych przedstawicieli firm wszystkich sektorów branży dziecięcej…

Czy obecna sytuacja to paradoksalnie szansa dla polskiej branży dziecięcej?

Ostatnie tygodnie nie należą do najłatwiejszych dla żadnej branży. Rozprzestrzeniająca się epidemia ma ogromny wpływ nie tylko na sferę zdrowotną,…

II EDYCJA KIDS TRADE SHOW JUŻ 29 WRZEŚNIA!

II EDYCJA KIDS TRADE SHOW JUŻ 29 WRZEŚNIA! SPRZEDAŻ BILETÓW RUSZYŁA! Dla każdego kto był osobiście bądź jedynie słyszał, wie,…
Newsletter

Bądź na bieżąco