SmartBee Club

SmartBee Club to marka produktów edukacyjnych dla dzieci która powstała w lutym bieżącego roku. W ramach sklepu internetowego – www.smartbee.club-  prowadzi sprzedaż własnych zestawów z eksperymentami dla dzieci wczesnoszkolnych, w wieku od 8-12 lat. Zestawy odkrywają w niestandardowy sposób zagadnienia z dziedziny STEM ( z ang. Science, Technology, Engineering, Mathematics, czyli nauki ścisłe. Ideą stojącą za marką jest popularyzacja nauk ścisłych poprzez zachęcenie najmłodszych uczniów do empirycznego odkrywania świata. SmartBee Club to połączenie zabawy z nauką poprzez eksperymentowanie i implementacje najnowocześniejszych technologii wspomagających edukacje.

Koncept uzyskał rekomendacje Mensa Polska oraz IFM Polskiej Akademii  Nauk. Rozwiązanie jest również polecane przez Fundację Rozwoju Talentów współpracującą z wybitnie uzdolnionymi dziećmi w Polsce. Kompletna idee SmartBee Club została ujęta w podlinkowanym filmie .

W ramach sklepu internetowego, poza produktami zaprojektowanym od zera przez polskich naukowców, użytkownik znajdzie produkty i akcesoria komplementarne, niezbędne każdemu młodemu naukowcowi, min. takie jak fartuchy laboratoryjne, okulary ochronne czy zlewki.

Portal www.Smartbee.club zawiera podstronę o nazwie strefa klubowicza, na której można znaleźć dokładne opisy oraz instrukcje do zestawów z eksperymentami wraz z wieloma ciekawostkami video tłumaczącymi omawiane zagadnienia. W strefie klubowicza znaleźć również można liczne animacje, w których to mądra pszczoła Beezy i jej adeptka Fizzy towarzyszy dzieciom w podróży okrywając coraz ciekawsze zakamarki nauki.

Bardzo ciekawą częścią portalu są ciekawostki naukowe na którym dzieci i rodzice mogą uzyskać dodatkową wiedzę oraz poczytać najnowsze insight na temat rozwoju, edukacji czy aplikacji nowoczesnych technologii w kształceniu.

Strona została stworzona na framework’u wordpress i wykorzystuję takie narzędzia jak woocommerce czy bezpieczne płatności Tpay.  Środowisko jest w pełni zoptymalizowane a proces realizowany jest za pomocą zintegrowanego rozwiązania wspierającego zarówno akcje marketingowe, jak i całość działań sprzedażowych.

Newsletter

Bądź na bieżąco