Targi Kids Trade Show
Organizator
Organizator

Dowiedz się więcej

INTERNATIONAL CENTER
OF EVENTS II SP. Z O.O.

Jako, że każdy w tej zakładce pisze o swoich dokonaniach, wspaniałości i niepowtarzalności my podejdziemy do tematu inaczej. Nie jesteśmy typem szablonowych pracowników realizujących zadania w godzinach 9:00-17:00.

Kończymy pracę jak nasze dzienne założenia wykonamy w 100%. Kilkunastoosobowy młody zespół pełen ciekawych pomysłów, stu procentowe zaangażowanie i chemia w zespole włącza przycisk do działania.

Ten zespół to młoda krew pełna kreatywności, uporu, determinacji i profesjonalizmu. Spełnienie, zadowolenie to najlepsze emocje, które możemy otrzymać od naszych klientów po zrealizowanym zadaniu.

IC EVENTS to najszybciej rozwijający się organizator branży targowo-konferencyjnej w Polsce.

63
Eventy
10
Lat doświadczenia
25
Pracowników
3250
Wystawców
99000
Zwiedzających
KILKA FAKTÓW
O IC Events
W liczbach

Przez zaledwie kilka lat działalności udało nam się zaistnieć w czołówce polskich agencji zajmujących się organizacją eventów. Świadczy o tym choćby nagroda Meeting Planner za organizacje najlepszych targów w Polsce bez podziału na kategorie w 2017 roku - targów FIWE Fitness Trade Show.

Sukces odniosły nasze pozostałe eventy - Kongres NSC National Sales Congress, Kongres FEM, Targi Franczyza Expo, Outsourcing Expo, ESP Sport & Zdrowie, Konferencja Fitness PEI.

Odwiedź Kids Trade Show i poznaj nas lepiej!

Odliczaj razem z nami
Do targów pozostało
170
Dni
8
Godzin
24
Minut
57
Sekund
Newsletter

Bądź na bieżąco