Kidspace

Kategoria:  Akcesoria / tekstylia Roku
Firma: Kidpsace

Marka / produkt: Kidspace

 

Opis Kidspace - marka akcesoriów tekstylnych dla niemowląt i dzieci, powstała w 2018 roku. Wszystkie nasze produkty wyprodukowane są w Polsce. Ponad 90% z nich w naszej szwalni na Mazowszu, w której pracuje sztab doświadczonych technologów oraz krawcowych, którzy dbają  o nasze produkty na każdym etapie ich tworzenia. Od pierwszego – krojenia tkanin, po ostatni: prasowanie oraz pakowanie.

W Kidspace tworzymy przestrzeń dla dziecięcego rozwoju. Chcemy dawać dzieciom poczucie bezpieczeństwa, wspierać ich w nauce i towarzysząc w zabawie. Wszystko po to, by czuły, że mogą… WSZYSTKO! Jesteśmy pewni, że to od nich właśnie zależy ich własne szczęście i spełnienie. Od ich wiary w siebie, ich wrażliwości, ich poczucia wartości, ich odwagi i fantazji. Wspieramy je w ich wyborach – dodając im odwagi i pokazując, jak daleko może zaprowadzić wiara we własne możliwości.

W naszym portfolio można skompletować zarówno wyprawkę dla niemowląt jak i dla przedszkolaków. Naszym bestsellerowym produktem jest śpiworek SLEEPOVER. Większość rodziców zobowiązana jest dostarczyć do przedszkola pościel dla swojego dziecka. Śpiworek Sleepover do przedszkola to jeden ze sposobów, aby zapewnić dziecku miłe wspomnienia z leżakowania i ułatwić proces adaptacji obecnością znanego i miłego przyjaciela-śpiworka.

Do wyboru jest siedem różnych wzorów zwierząt: Szary Zając, Biała Panda, Truskawkowy Kotek, Musztardowy Lisek, Piaskowy Lew, Morska Foka i Błękitny Miś, ale również trzy rozmiary, dzięki czemu śpiworek może być dobrany dla dziecka od 12 miesiąca do ok 10 roku życia.

Śpiworek sleepover wykonany jest z miękkiego pluszowego materiały, który jest bardzo przyjemny w dotyku, w środku natomiast zastosowano bawełnę satynową, która jest niezwykle gładka i odpowiednia do kontaktu z delikatną skórą Twojego dziecka. Wypełnienie śpiworka to puszysta, antyalergiczna włóknina silikonowa. Wypełnienie jest na tyle grube i puszyste, że w razie potrzeby można w nim spać bezpośrednio na podłodze. Z tego powodu śpiworek dla dziecka jest również idealnym rozwiązaniem na wyjazdy wakacyjne czy weekendowe nocowanie poza domem.

Nocowanie u babci, cioci, czy nieplanowane nocowanie u znajomych nie będzie stanowi problemu. Świetnie sprawdzi się w hotelu czy pensjonacie, pozwalając szybko „zadomowić się” dziecku w nowym miejscu. Śpiworki Sleepover to również świetne śpiworki do zabawy w salonie podczas rodzinnego czytania książek czy oglądania filmów. Śpiworki sprzedawane są z pokrowcem z rączką, który ułatwia podróże.

Wyróżnienia dla produktu

- Nagroda Rodziców 2018 w X edycji konkursu zabawkowicz.pl. Nagroda Rodziców to plebiscyt ekspercki w Polsce. Jurorzy wybierają w nim najbardziej pomysłowe zabawki i przedmioty do opieki i pielęgnacji dzieci. Docenione przedmioty rozwijają dzieci, spełniają najwyższe standardy jakości i cechują się wyjątkową estetyką wykonania.

- Dobry Wzór 2019 r – produkt rekomendowany przez badaczy i ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

 

strona https://kidspace-shop.com/pokoik/spiworki-sleepover/

facebook https://www.facebook.com/kidspaceshop/

instagram https://instagram.com/kidspace_pl/

Zobacz również

Zmiana terminu wydarzenia

Od 10 lat jako IC Events zajmujemy się się tworzeniem eventów szytych na miarę. Za nadrzędny cel stawiamy satysfakcję wszystkich…

Content marketing w branży dziecięcej

Branża dziecięca to konkurencyjny, ale i niezwykle atrakcyjny sektor, w którym jak w żadnej innej branży tak łatwo nie gra…

Bezpiecznie spędzaj czas w domu i pomagaj dzieciom z Komitetem Ochrony Praw Dziecka!

Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i…
Newsletter

Bądź na bieżąco