Targi Kids Trade Show
Konferencja Kids Trade Conference
Konferencja Kids Trade Conference

Akademia KIDS TRADE CONFERENCE to konferencja edukacyjna dla przedstawicieli sklepów stacjonarnych, internetowych, hurtowników i producentów.

Prelekcje są skierowane zarówno do handlowców, którzy chcą rozwinąć swoje przedsiębiorstwa, jak i do osób, zainteresowanych otworzeniem swojego biznesu w branży dziecięcej.

Informacje jakie zdobędą uczestnicy, będą przydatne i pomogą przedsiębiorcom wyznaczyć między innymi cele marketingowe na najbliższe miesiące.

Dowiesz się również jak zmieniają się oczekiwania rynku i z jakimi wyzwaniami musi się mierzyć przedsiębiorca.

Podczas prelekcji zostaną przedstawione case study liderów. Poruszanymi tematami będą:

  • strategie sprzedaży,
  • efektywny marketing
  •  e-commerce.

Jesteś prężnie działającym przedsiębiorcą? Szukasz inspiracji do dalszych działań?

Zwieńczeniem konferencji będzie rozdanie prestiżowych nagród Kid's Awards w kilku kategoriach.

Rozwiń swoją firmę i dołącz do liderów branży.

Prelegenci
10:00
Piotr Urbaniak
Google jako centrum życia rodzica - jak wykorzystać jego potencjał sprzedażowy?

Kochany wujek Google codziennie przybiera inną postać. Czasem jest on dla nas pediatrą lub dziecięcym dietetykiem, a czasem ekspertem od wózków i zabawek dziecięcych. To właśnie z nim rozmawiamy o naszych potrzebach i problemach. W tym bloku skupimy się zatem na tym, jak te problemy i potrzeby przełożyć na wygenerowany wzrost sprzedaży!

11:00
Bartosz Gembski
Niekonwencjonalne podejście do marketingu

Bartosz Gembski, twórca takich marek jak: Pan Buźka - Animacja i Iluzja dla dzieci, Zanimowani czy JoyStory. Autor książki Muzyka, Mikrofon, Akcja! oraz "Świetny Mikołaj". Doświadczony animator, iluzjonista i konferansjer. Szkoleniowiec z zakresu iluzji i animacji. Wizjoner i pasjonat biznesu i rozwoju osobistego. Na Kids Trade Show opowie o swoich niekonwencjonalnym podejściu do marketingu.

12:00
Krzysztof Pakulec
Sprzedaż i obsługa klienta w sklepie - jak robić to skutecznie

Poszukujesz rozwiązań i skutecznych narzędzi, by poprawić wskaźniki sprzedaży w Twoim sklepie? Metody Krzysztofa Pakulca są sprawdzone, wdrożone w wielu firmach, odnoszących dzisiaj zadowalające wyniki. Jeśli chcesz wdrożyć je w swoim sklepie, zapraszamy na prelekcję podczas Kids Trade Conference.

13:00
Piotr Urbaniak
Od Allegro przez sklep internetowy po punkt stacjonarny - jak połączyć te cele jedną strategią?

Działania reklamowe w internecie potrafią skutecznie realizować najróżniejsze cele biznesowe - lojalizować Klienta, sprzedawać produkty, budować świadomość marki, edukować grupę docelową... Spotkanie w ramach tego bloku będzie miało na celu odpowiednie połączenie formatów reklamowych z osiągalnymi celami i ubranie ich w jedną, spójną strategię komunikacji i reklamy.

14:00
Marcin Zaworonek
Zarządzenie i budowanie wizerunku marki w branży dziecięcej

Doradca branży fitness specjalizujący się w studiach treningu personalnego, a także twórca autorskiego szkolenia online z budowania  dochodowego biznesu trenerów personalnych. Badacz branży poszukujący lepszych rozwiązań w zakresie jakości i skuteczności systemów szkoleniowych, kreacji wizerunku dobrego pracodawcy (employer branding) i budowania wizerunku w branży fitness. Podczas konferencji poruszy tematy związane z zarządzaniem marką.

Newsletter

Bądź na bieżąco