Jak dotrzeć na targi? Najważniejsze informacje organizacyjne

Poniżej znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne na temat Kids Trade Show.

Termin: 17 października 2019 (wtorek)

Godziny: 10:00 – 18:00

Miejsce: Wschodnia Galeria PGE Narodowego na poziomie -1

Adres: al. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa

Państwa opinie odnośnie prelekcji i strefy wystawienniczej są dla nas niezmiernie ważne. Na podstawie ocen i wypowiedzi w ankiecie będziemy mogli zaplanować kolejne edycje wydarzeń.

Polecamy pobranie naszej aplikacji eventowej, w której znajdą Państwo szczegółową mapę z oznaczeniem bram - bardzo pomocne w dotarciu na teren wydarzenia, agendę konferencji, mapę ze spisem wystawców, opisy prelegentów, będą mogli Państwo oddawać głosy na prelekcje oraz zagłosować w konkursie na Najładniejsze Stoisko.

1. Pobierz aplikację klikając w ten link: APLIKACJA lub wyszukaj w AppStore lub GooglePlay aplikację organizatora IC Events i ją pobierz
2. Wyszukaj w aplikacji nazwę eventu „Kids Trade Show”
3. Oceniaj prelekcje, zagłosuj w konkursie na najlepsze stoisko, sprawdź harmonogram wystąpień i poznaj bliżej Wystawców.

Jak dotrzeć na Kids Trade Show?

Targi odbywają się we wschodniej Galerii PGE Narodowego (od Al. Zielenieckiej). Wchodząc bramą nr 1 lub nr 2, znajdują się Państwo na poziomie -4. Aby dotrzeć do recepcji muszą Państwo wejść po schodach na piętro -1 lub wjechać windą na poziom 0 (winda w tunelu). Po wejściu na teren PGE Narodowego proszę kierować się na poziom 0 do recepcji Kids Trade Show.

W powyższej aplikacji eventowej mogą Państwo bezpośrednio na mapie zobaczyć, gdzie znajdują się poszczególne wejścia i bramy.

Taksówką:
Podjazd pod bramę nr 1.

Samochodem:
Stadion jest położony przy Al. Ks. Poniatowskiego i ulicach Zielenieckiej, Siwca oraz Wybrzeże Szczecińskie.
Parking: Błonie – bezpłatnie (przed bramą 1) – wjazd od ul. Zamoyskiego lub Siwca, parking podziemny: płatny 25zł/brutto za cały dzień (parking na poziomie -3, strefa żółto-zielona) – wjazd od ul. Wybrzeże Szczecińskie (brama 6)

Autobusem:
Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 102, 111, 117, 123, 128, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72. Wejście bramą nr 2.

Tramwajem:
Przystanek Rondo Waszyngtona, linie: 7, 8, 9, 22, 24, 45, 77. Wejście bramą nr 2.

Kolejką:
Stacja Warszawa Stadion, pociągi SKM i Kolei Mazowieckich. Wejście bramą nr 1.

REJESTRACJA:
Otwarta od 10:00. Rejestracja znajduje się na poziomie 0. Prosimy o wydrukowanie biletu i okazanie go na recepcji.

KONFERENCJA:
Prelekcje rozpoczynają się o godzinie 11:00. Harmonogram prelekcji dostępny jest pod tym linkiem: kids-trade-conference
Pełny program konferencji znajduje się także w aplikacji eventowej.
KIDS TRADE SHOW AWARDS:
O godzinie 16:20 zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród Zwycięzcom Kids Trade Show Awards. Dodatkową kategorię stanowi Najładniejsze Stoisko - głosowanie odbywa się za pomocą aplikacji eventowej IC Events.
NETWORKING BIZNESOWY I BUSINESS MATCHING:
Chcesz dotrzeć do nowego kontrahenta?
Profesjonalni networkerzy z WFS pomogą Ci nawiązać pierwszy kontakt i przedstawią Cię odpowiedniej osobie.
Jeśli wolisz umówić się na spotkanie indywidualnie - skorzystaj z aplikacji eventowej i modułu Business Matching - zalogowani Uczestnicy będą mogli umówić się na spotkanie w komfortowej strefie rozmów.
XV FORUM IPBBS:
XV Forum Izby Przedsiębiorców Branży Biurowo – Szkolnej - spotkanie tylko dla Członków Izby, odbędzie się na poziomie +1 w Loży Książęcej.
SZATNIA:
Mogą Państwo pozostawić odzienie wierzchnie w szatni znajdującej się na poziomie 0, tuż przy recepcji. Szatnia jest bezpłatna.
Newsletter

Bądź na bieżąco