#działamyrazem Bon Bon Kids

Wspieramy polskie marki!

W ramach akcji #wpieramy #zostańwdomu #działajonline przedstawiamy markę Bon Bon Kids stworzoną z miłości do dzieci. W tym trudnym czasie, w trosce o bezpieczeństwo klientów oraz personelu marka zajmuje się produkcją maseczek. Od 3 kwietnia do każdego zamówienia dołącza pakiet ochronny: maseczka + rękawiczki jednorazowe.

Bon Bon Kids

Oferuje produkty tworzone przez dwie mamy dla rodziców poszukujących sprawdzonych rozwiązań dla swoich maluszków. Firma tworzy autorskie kolekcje mebli i akcesoriów najwyższej jakości, stworzone z niezwykłą dbałością o każdy detal, zachowujące nowoczesny design i spełniające najwyższe normy bezpieczeństwa. Produkty dedykowane są osobom, które poszukują najlepszych materiałów i ciekawych rozwiązań do aranżacji miejsc.
Z pasji, doświadczenia i zamiłowania do pięknych wnętrz i materiałów.

Marka zachęca do skorzystania z kampanii promocyjnej –15% na wszystkie akcesoria oraz do wyboru produktów z wyprzedaży do -60%. Bon Bon Kids oferuje także darmową wysyłkę, a do każdego zamówienia dołącza maseczkę ochronną i rękawiczki jednorazowe.

#działajonline

W tym niezwykle trudnym okresie dla przedsiębiorców każde zamówienie jest ogromnym wsparciem nie tylko dla firmy, ale przede wszystkim dla całego zespołu, który pomimo niestabilnej sytuacji, każdego dnia zapewnia klientom otrzymanie niezbędnych materiałów ochronnych.

Newsletter

Bądź na bieżąco