Dowiedz się co zyskujesz zostając WYSTAWCĄ na KIDS TRADE SHOW!

Poznaj korzyści, jakie płyną z udziału w najbardziej inspirującym biznesowym spotkaniu przedsiębiorców i czołowych przedstawicieli firm wszystkich sektorów branży dziecięcej i biurowo-szkolnej.

Odwiedzający targów KIDS TRADE SHOW 2020 to świadomi odbiorcy branżowi, którzy nakierowani są nie tylko na poszerzanie swojej wiedzy z zakresu prowadzenia biznesu i zarządzania zespołem, efektywne promocji marki, ale również pozyskiwanie wartościowych kontaktów biznesowych.

Po sukcesie pierwszej edycji, która odbyła się w 2019 r, już 22 października na PGE Narodowym ponownie swoją ofertę zaprezentuje ponad 100 producentów, hurtowników, importerów z kraju branży dziecięcej z sektorów: zabawki, akcesoria, tekstylia, meble, odzież, obuwie, a także papierniczo-wydawniczej z sektorów: artykuły biurowe, szkolne i kreatywne.
Jest to cykliczna kontynuacja wydarzenia powstałego w odpowiedzi na wciąż rosnące zapotrzebowanie branży na spotkanie biznesowe w II połowie roku. KIDS TRADE SHOW 2020 zgromadzi ponad 2000 odwiedzających– właścicieli sklepów stacjonarnych, internetowych i hurtowni, a także przedstawicieli Oświaty: szkół, przedszkoli, żłobków, bibliotek oraz Rady Rodziców.

Wykorzystaj tę szansę już teraz i zostań wystawcą na Kids Trade Show!
Co zyskujesz? To idealna okazja, aby dotrzeć do właścicieli sklepów stacjonarnych, internetowych oraz hurtowników z całej Polski, a także osób planujących otwarcie własnej działalności związanej z sektorem branży dziecięcej a także papierniczo-wydawniczej. Nawiązanie nowych kontaktów biznesowych oraz pozyskanie potencjalnych klientów? Oczywiście! Na branżowej eventowej mapie Polski, nie ma bardziej przystosowanego wydarzenia, dającego takie możliwości. Dodatkowym atutem jest możliwość prezentacji swoich usług, produktów wśród skonkretyzowanej grupy docelowej- co za tym idzie, od razu otrzymasz opinię zwrotną o oferowanych produktach, jak również wzmocnisz wizerunek marki na rynku oraz w świadomości Klientów.
Wiemy doskonale, iż czas jest jednym z najcenniejszych dóbr jakim dysponuje przedsiębiorca, dlatego tak przygotowujemy nie tylko strefę wystawienniczą, ale również unikatowe prelekcje, warsztaty, które będą prowadzone przez najlepszych ekspertów w branży. Ponadto zredukujesz swoje koszty marketingowe, poprzez udział w sześcio-miesięcznej kampanii reklamowej promującej Twój udział w wydarzeniu

Nie zwlekaj, gdyż liczba miejsc wystawienniczych jest ograniczona! Wypełnij zgłoszenie już dzisiaj i zostań wystawcą na Kids Trade Show 2020- jedynym wydarzeniu B2B dla branży dziecięcej!
https://kidstradeshow.pl/zostan-wystawca/

Zobacz również

Zmiana terminu wydarzenia

Od 10 lat jako IC Events zajmujemy się się tworzeniem eventów szytych na miarę. Za nadrzędny cel stawiamy satysfakcję wszystkich…

Content marketing w branży dziecięcej

Branża dziecięca to konkurencyjny, ale i niezwykle atrakcyjny sektor, w którym jak w żadnej innej branży tak łatwo nie gra…

Bezpiecznie spędzaj czas w domu i pomagaj dzieciom z Komitetem Ochrony Praw Dziecka!

Wraz z laureatami konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” KOPD uruchamia akcje, w których można nabyć zabawki edukacyjne, układanki i gry i…
Newsletter

Bądź na bieżąco