Dekornik

Kategoria: Zabawka Roku

Firma: Dekornik

 

Dekornik to firma która designem zajmuje się od 2008 r. Na początku projektował głównie identyfikacje i dekoracje dla firm i biur. Realizował projekty między innymi dla firm: Empik, Samsunga, Reserved, Almi Decor.

Kilka lat temu (pomysł został przywieziony z Paryża) postawił jednak na DZIECI i … dekoracji dziecięcych pokoików oddał się w pełni.

Od tego czasu kreuje trendy, projektuje najpiękniejsze tapetyi i naklejki do dziecięcych pokoików. Dekornik jest wielokrotnie nagradzany, zdobywa uznanie mam i blogerek zarówno w Polsce jak i świecie. Zdobył między innymi takie nagrody jak Superprodukt 2015 magazynu Mam Dziecko, Złoty Medal Wybór Rodziców 2016, Consumer Awards na targach Kind + Jugend Expo w Nieczech.

W listopadzie zeszłego roku otworzyłyśmy drugi sklep, Showroom i pracownię na warszawskich Filtrach - ul. Prokuratorska 8, to tam możecie znaleźć najpiękniejsze naklejki i tapety dla dzieci. Skorzystać z pomocy przy projektowaniu dziecięcego pokoju, kupić meble i dodatki. w 2018 Kasia Rostkowska (właścicielka Dekornika) zaczęła projektować piękne i użytkowe zabawki ze sklejki.

W tym momencie w naszym asortymencie znajdziecie np. magiczny teatr. Pomysł na teatr powstał w Palermo, bo na wystawie sklepu we Włoszech Kasia dostrzegła teatr-budkę, która służyła maluchom do zabawy. I przepadłyśmy. Długo zastanawiałyśmy się, jak stworzyć funkcjonalny a jednocześnie ładny i prosty w obsłudze teatrzyk. Taki który nie znudzi się po pierwszej zabawie a wręcz będzie wielofunkcyjny  I tak po ponad pół roku przygotowań i prototypów razem z p. Henrykiem, naszym stolarzem, udało się nam stworzyć cudeńko. Nasz FANTASY THEATRE to magiczny przedmiot.

Z jednej strony służy jako teatr, z drugiej może być półką na książki.

Występuje w wielu wariantach kolorystycznych i ma zasłonki w maciupeńkie gwiazdy są z supermodnymi bąbelkami. Wygląda bajecznie owinięty lampkami choinkowi (przetestowałyśmy), a wyobraźnię rozwija nie z tej ziemi. Jeżeli zabawa w teatr, piekarnie lub cyrk się znudzi wystarczy użyć dwie półeczki, które są dodatkowo w zestawie i dwa drążki .

Et voila! Półka na książki gotowa.

https://www.instagram.com/dekornik/

https://business.facebook.com/DEKORNIK/

Zobacz również

Dowiedź się co zyskujesz zostając WYSTAWCĄ na KIDS TRADE SHOW!

Poznaj korzyści, jakie płyną z udziału w najbardziej inspirującym biznesowym spotkaniu przedsiębiorców i czołowych przedstawicieli firm wszystkich sektorów branży dziecięcej…

Czy obecna sytuacja to paradoksalnie szansa dla polskiej branży dziecięcej?

Ostatnie tygodnie nie należą do najłatwiejszych dla żadnej branży. Rozprzestrzeniająca się epidemia ma ogromny wpływ nie tylko na sferę zdrowotną,…

II EDYCJA KIDS TRADE SHOW JUŻ 29 WRZEŚNIA!

II EDYCJA KIDS TRADE SHOW JUŻ 29 WRZEŚNIA! SPRZEDAŻ BILETÓW RUSZYŁA! Dla każdego kto był osobiście bądź jedynie słyszał, wie,…
Newsletter

Bądź na bieżąco