Dekornik

Kategoria: Zabawka Roku

Firma: Dekornik

 

Dekornik to firma która designem zajmuje się od 2008 r. Na początku projektował głównie identyfikacje i dekoracje dla firm i biur. Realizował projekty między innymi dla firm: Empik, Samsunga, Reserved, Almi Decor.

Kilka lat temu (pomysł został przywieziony z Paryża) postawił jednak na DZIECI i … dekoracji dziecięcych pokoików oddał się w pełni.

Od tego czasu kreuje trendy, projektuje najpiękniejsze tapetyi i naklejki do dziecięcych pokoików. Dekornik jest wielokrotnie nagradzany, zdobywa uznanie mam i blogerek zarówno w Polsce jak i świecie. Zdobył między innymi takie nagrody jak Superprodukt 2015 magazynu Mam Dziecko, Złoty Medal Wybór Rodziców 2016, Consumer Awards na targach Kind + Jugend Expo w Nieczech.

W listopadzie zeszłego roku otworzyłyśmy drugi sklep, Showroom i pracownię na warszawskich Filtrach - ul. Prokuratorska 8, to tam możecie znaleźć najpiękniejsze naklejki i tapety dla dzieci. Skorzystać z pomocy przy projektowaniu dziecięcego pokoju, kupić meble i dodatki. w 2018 Kasia Rostkowska (właścicielka Dekornika) zaczęła projektować piękne i użytkowe zabawki ze sklejki.

W tym momencie w naszym asortymencie znajdziecie np. magiczny teatr. Pomysł na teatr powstał w Palermo, bo na wystawie sklepu we Włoszech Kasia dostrzegła teatr-budkę, która służyła maluchom do zabawy. I przepadłyśmy. Długo zastanawiałyśmy się, jak stworzyć funkcjonalny a jednocześnie ładny i prosty w obsłudze teatrzyk. Taki który nie znudzi się po pierwszej zabawie a wręcz będzie wielofunkcyjny  I tak po ponad pół roku przygotowań i prototypów razem z p. Henrykiem, naszym stolarzem, udało się nam stworzyć cudeńko. Nasz FANTASY THEATRE to magiczny przedmiot.

Z jednej strony służy jako teatr, z drugiej może być półką na książki.

Występuje w wielu wariantach kolorystycznych i ma zasłonki w maciupeńkie gwiazdy są z supermodnymi bąbelkami. Wygląda bajecznie owinięty lampkami choinkowi (przetestowałyśmy), a wyobraźnię rozwija nie z tej ziemi. Jeżeli zabawa w teatr, piekarnie lub cyrk się znudzi wystarczy użyć dwie półeczki, które są dodatkowo w zestawie i dwa drążki .

Et voila! Półka na książki gotowa.

https://www.instagram.com/dekornik/

https://business.facebook.com/DEKORNIK/

Zobacz również

Jak dotrzeć na targi? Najważniejsze informacje organizacyjne

Poniżej znajdą Państwo wszystkie najważniejsze informacje organizacyjne na temat Kids Trade Show. Termin: 17 października 2019 (wtorek) Godziny: 10:00 – 18:00 Miejsce:…

Ruszyło głosowanie KID'S AWARDS!

Ruszyło głosowanie! 😃 Wybierz zwycięzców w kategoriach: - Akcesoria / Tekstylia Roku - Art. szkolne / kreatywne Roku - Sklep e-commerce…

Dostawka Easy X Rider

Kategoria:  Akcesoria / tekstylia Roku Firma: Omade Krzysztof Montwiłł Marka / produkt: Dostawka Easy X Rider Oficjalny dystrybutor: uniwersalnych dostawek…
Newsletter

Bądź na bieżąco